Pomoc mému synovi – poděkování

Na naší redakci se obrátila paní Jana Marková Žamberská s prosbou o uveřejnění poděkování všem, kteří přispěli na léčbu jejího syna Honzy.

„Moc ráda bych poděkovala dobrovolným hasičům ze Žabovřesk, kteří přispěli na léčbu mého syna. Velké díky patří samozřejmě také panu režiséru Zdeňku Troškovi a Markovi Kališovi“

V další léčbě, kterou bohužel pojišťovny nehradí, by rád její syn pokračoval. . .

Honza je obyčejný 35 let mladý a do nedávna i úplně zdravý a velmi pracovitý muž. Na konci září 2023 se mu život obrátil vzhůru nohama. Lékaři mu nejprve dávali minimální šance na přežití. Po vážném onemocnění a komplikacích zůstal na vozíku. Po všech léčbách, operacích a komplikacích Honza stále věří v uzdravení či alespoň ve zlepšení jeho zdravotního stavu. V léčbě by mu tentokrát mohla pomoci klinika, kde se prý poprvé dozvěděl, že existuje šance postavit se na nohy alespoň za pomoci berlí. Léčba na klinice stojí ale obrovské peníze a proto se odvážila Honzova maminka Jana vystoupit ze soukromí a žádá o pomoc. Založila sbírku, kde ještě chybí vybrat nějaké peníze. Paní Jana má strach, že se penízky včas nevyberou a Honza tak nebude moci absolvovat léčbu, která mu dává naději k posunutí do plnohodnotného života.

 

Celý Honzův příběh a možnost podílet se na plnění jeho snu můžete tady: https://www.donio.cz/pribeh/17955

Pomoci Janu Žamberskému můžete i vy. Každá korunka se počítá.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image